Кількість
|
Вартість
|
||
|
Реабілітаційні тренажери: шлях до відновлення та покращення рухливості
Реабілітаційні тренажери призначені для відновлення функцій тіла після травм. Обладнання розраховане для різних м’язів, тому впливає саме на ту групу, яка потребує цього в конкретному випадку.
Що таке реабілітаційний тренажер?
Реабілітаційний тренажер – спеціальне обладнання, що допомагає підвищити силу м’язів і покращити рухливість суглобів, відновити функції тіла. Використовується при реабілітації, коли є потреба в нормалізації стану м’язів і суглобів. Тренажер забезпечує оптимальний розподіл навантаження, користувач може самостійно контролювати інтенсивність роботи.
Принципи роботи реабілітаційних тренажерів
Реабілітаційний тренажер для рук і ніг оснащений педалями, під час обертання яких покращуються рухові навички та кровообіг. Здійснення руху водночас можливе як самою людиною, так і шляхом під’єднання обладнання до мережі. Другий варіант зазвичай використовується в тих випадках, коли рухливість суттєво обмежена.
Щоб реабілітаційний тренажер для ніг і рук був максимально ефективним, вкрай важливо забезпечити правильну амплітуду рухів. Для цього використовуються фіксувальні ремені. Також потрібно підібрати оптимальний рівень навантаження. На сучасних приладах зазвичай передбачені відповідні налаштування.
Переваги реабілітаційних тренажерів
Реабілітаційний тренажер має безліч переваг. Його використання забезпечує такі результати:
- відновлення рухової функції в уражених частинах тіла шляхом виконання контрольованих рухів;
- збільшення м’язової маси та сили завдяки інтегрованим програмам тренувань;
- покращення координації рухів.
Обладнання дає змогу налаштувати режим тренування з урахуванням індивідуальних потреб.
Реабілітаційний тренажер – коли буде прогрес?
Для досягнення стабільного результату та скорочення періоду відновлення потрібно використовувати реабілітаційний тренажер для верхніх кінцівок або нижніх систематично. Якщо тренування не будуть проводитися регулярно, видимого прогресу досягти вкрай важко.
Період реабілітації залежить від загального стану людини та багатьох інших чинників. Для досягнення вираженого результату водночас важливо підібрати оптимальне навантаження.